Насобраните килограми особено на пределот на стомакот се проблем за голем број луѓе кои бараат решение за тоа, но без некој голем успех.

о потрага по најдоброто решение за намалување на салото, пронајдовме рецепт за слабеење кој, наводно, го намалува струкот во само две недели. Најдоброто од сè е што потребни ви се само три состојки и тоа лесно достапни!

Состојки:

  • 1 лажица мед;
  • 1 шолја сок од грејпфрут;
  • 2 лажички јаболков оцет

Начин на подготовка:

Измешајте сок од грејп со јаболков оцет и мед и вашата напивка за слабеење е готова!
Пијте ја секој ден наутро и навечер пред оброк. Ќе забележите резултати во само две недели, тврдат оние кои го пробале.

После 2 недели направете пауза од 7 дена. Ако не сте задоволни со резултатите, повторете уште две недели после одморот.

loading...
Сподели