Имаме решение за маснотиите околу стомакот. Многумина веќе го пробале и сите тврдат дека е навистина ефикасен, а и вие ќе го потврдите тоа доколку го пробате.

Сѐ што ви е потребно:

  • – еден лимон
  • – китка магдонос
  • – чаша вода

Подготовка:

Со помош на блендер иситнете го магдоносот. Направете сок од лимон и прелијте го магдоносот. Сипете чаша вода и мешајте некое време. Конзумирајте го овој пијалок на празен желудник, наутро, 6 дна. Направете 10 дена пауза.

Напитокот сигурно ќе ви помогне да ги остварите своите цели и да согорите многу калории. По 6 дена ќе ги почувствувате резултатите.

loading...
Сподели